Jak najít vhodné ubytování?  

Abychom Vám pomohli rychleji se zorientovat v naší nabídce a zároveň i snadno najít objekt, který nejvíce vyhovuje Vašim představám, nabízíme Vám několik možností vyhledávání v naší nabídce.

1. Jednoduché vyhledávání - Stanovením základních parametrů (termín dovolené, počet osob, druh ubytování a lokalita objektu) program automaticky generuje všechny stanovené podmínky a nabídne Vám pouze ty objekty, které vyhovují zadaným kritériím.

2. Detailní vyhledávání - Pokud jsou pro Vás důležité i další kritéria kromě těch, které nabízí jednoduché vyhledávání, využijte náš detailní vyhledávač. Detailní vyhledávání lze provádět v několika kategoriích:
* obecné údaje (termín ubytování, počet osob, druh ubytování a lokalita)
* detailní lokalita objektu (ostrov - pevnina, vzdálenost objektu od pláže, místa s písčitou pláží, místa na samotě)
* druh objektu (luxusní vily, penziony, objekty s bazénem a pod.)
* pozice ubytovací jednotky (přízemí, 1. patro, 2. patro ,...)
* dodatečná nabídka (stravování, možnost pobytu s domácím mazlíčkem, klimatizace, přístup k internetu ...)

3. Vyhledávání podle kódu - Pokud si chcete detailně prohlédnout konkrétní objekt, je nutné, abyste do určeného políčka zapsali kód objektu. Tento způsob vyhledávání umožňuje nejrychlejší přístup k vybranému objektu, ale musíte předem znát kód, pod kterým je objekt evidován.

4. Geografické vyhledávání - S pomocí interaktivní mapy, resp. s ní propojeného výběru regionů riviér nebo letovisek můžete velmi jednoduše zadat požadavek na zobrazení objektů, které se nacházejí ve Vámi preferované lokalitě.

Pokud Vám vyhledávání nenabídne ani jeden objekt, který vyhovuje všem zadaným požadavkům, kliknutím na tlačítko "zpět" se vrátíte k předchozímu kroku. Všechny zadané požadavky zůstanou uložené. V takovém případě lze upustit od požadavku, který je pro Vás nejméně důležitý a zopakovat vyhledávání.

Pokud ovšem detailní vyhledávání vede k velkému počtu nabízených objektů, které vyhovují všem zadaným požadavkům, kliknutím na tlačítko "zpět" se můžete vrátit k předchozímu kroku, kde k již existujícím požadavkům lze přidat dodatečné požadavky.